KONST / Litografier / Färglitografi 13294262
nr 1329 4262
Jurgen von Konow
(1915-1959), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 253/260. Motivet: 34x60 cm
Jurgen von Konow, svensk målare och grafiker född 1915, död 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:28:39
22/5 02:26:01
Jurgen von Konow
Läs mer om Jurgen von Konow